Напередодні Шевченківських днів в НВК № 13 з учнями 8 класу відбулася фаворит книга «На струнах Кобзаревої душі». Цю безсмертну книгу читали ще сучасники великого «Кобзаря», потім їхні діти, внуки та правнуки, тобто наші прадіди, діди та батьки, сьогодні в «Кобзар» вчитуємося ми. Бібліотекарка розповіла історію написання «Кобзаря», діти читали вірші Т. Г. Шевченка, відповідали на питання літературної вікторини: «Найкращий знавець життя і творчості Т. Г. Шевченка», взяли участь в інсценівці уривка поеми «Наймичка», відгадували рядки кросворда з пропущеними словами віршів «Кобзаря».
Віртуальна виставка «Вічне слово Кобзаря».
Віртуальна виставка висвітлюватиме життя й діяльність видатного сина України,
Великого Кобзаря.
Тарас Шевченко - син українського народу. Батько України. Він став символом волі, справедливості та витривалості для кожного громадянина України, символом українського національного руху та відродження. Саме його творчість знайшла відгук у серцях людей з кожної верстви українського суспільства, пробудила національну
свідомість і гідність.
Користувачі бібліотеки долучаються до поетичного відеостріму "Лунає слово Лесі Українки”, до віртуального поетичного флешмобу “Лесині читання” ініційований обласною бібліотекою для дітей імені Т.Г.Шевченка з 22 по 25 лютого 2021 р. читає: Жукевич Олександра ЗОШ № 12 7-А клас, член гуртка "Зелений пагін", читає вірш Лесі Українки "Надія."
#Лунає_слово_Лесі_Українки
Користувачі бібліотеки долучаються до поетичного відеостріму "Лунає слово Лесі Українки”, ініційований обласною бібліотекою для дітей імені Т.Г.Шевченка з 22 по 25 лютого 2021 р. читає: Залізняк Катерина ЗОШ № 15 8-Б клас, член гуртка "Зелений пагін", читає вірш Лесі Українки "Слово, чому ти не твердая криця..."
#Лунає_слово_Лесі_Українки
Користувачі бібліотеки долучаються до поетичного відеостріму "Лунає слово Лесі Українки”, ініційований обласною бібліотекою для дітей імені Т.Г.Шевченка з 22 по 25 лютого 2021 р. читає: Саварчук Ксенія НВК № 9 7-Б клас, член гуртка "Зелений пагін", читає вірш Лесі Українки "Хто вам сказав, що я слабка"
#Лунає_слово_Лесі_Українки
Користувачі бібліотеки долучаються до поетичного відеостріму "Лунає слово Лесі Українки”, ініційований обласною бібліотекою для дітей імені Т.Г.Шевченка з 22 по 25 лютого 2021 р. читає: Касап Владислав, ЗОШ № 12, 4-В клас, вірш Лесі Українки "Моя люба зоря ронить в серце мені..."
#Лунає_слово Лесі_Українки
Користувачі бібліотеки долучаються до поетичного відеостріму "Лунає слово Лесі Українки”, ініційований обласною бібліотекою для дітей імені Т.Г.Шевченка з 22 по 25 лютого 2021 р.
читає: Пилипюк Роман, 4-А клас, Славутинка, вірш Лесі Українки "На зеленому горбочку"
#Лунає_слово Лесі_Українки
Користувачі бібліотеки долучаються до поетичного відеостріму "Лунає слово Лесі Українки”, до віртуального поетичного флешмобу “Лесині читання” ініційований обласною бібліотекою для дітей імені Т.Г.Шевченка з 22 по 25 лютого 2021 р. читає: Семенишен Нікіта користувач бібліотеки, член гуртка «Зелений пагін» читає вірш Лесі Українки «Надія»
#Лунає_слово_Лесі_Українки
Бібліотека долучилася до поетичного відеостріму “Лунає слово Лесі Українки”, ініційованого обласною бібліотекою для дітей імені Т.Г.Шевченка з 22 по 25 лютого 2021 р. Постой Аня користувач бібліотеки – філії № 8 для дітей, член гуртка «Зелений пагін» читає вірш Лесі Українки «Мамо іде вже зима»
#Лунає_слово_Лесі_Українки
#Лесині_читання
Напередодні Міжнародного дня рідної мови в НВК № 13 відбулася літературна мандрівка «До мови серцем доторкнись» з учнями 6 – В класу. До проведення заходу долучилися вчителька української мови та літератури Романюк Л. В. та шкільна бібліотекарка Цимбалюк Л. В. Діти ознайомились з історією свята мови, декламували вірші про рідну мову, читали прислів’я та приказки про слово, мову та книги, вислови письменників про українську мову, змагалися у читанні скоромовок. Взяли участь у вікторині, пограли у гру «Не заблукай у суржиковому лісі». Учні з захопленням взяли участь в заході. І ми б були дуже раді, якби від свята діти залишили у своєму серці хоча б одну краплинку любові до рідної мови, щоб кожен міг сказати: «Я пишаюся і люблю свій народ, свою землю, свою мову».
Історичний альманах
"Квіти у полі там де Крути"
Віртуальна мандрівка "Світ нової книги"