Книгу, яку я читаю зараз!

Користувачі нашої бібліотеки приєднуються до обласної онлайн-акції "Книгу, яку я читаю зараз!", присвячений Всесвітньому дню книги та авторського права.


#ЗалишайсяВдоманаВеликдень

Члени літературного гуртка «Зелений пагін» вітають всіх з Великоднем!


Великодній вернісаж

Гурток "Юні чомусики" вітають всіх з Великодніми святами!


#ДітиЧитаютьКобзаря 2020

Бібліотека долучається до всеукраїнського марафону дитячого читання “Єднаймо душі словом Кобзаря”.  #ДітиЧитаютьКобзаря 2020. Вірші читає Постой Аня учениця 6 класу

ЗОШ № 15 міста Кам'янця-Подільського.

 


Чи бути здоровим-вирішуєш ти!

7 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

У рамках відзначення Всесвітнього Дня здоров’я у бібліотеці-філії № 8 для дітей організована тематична книжкова поличка-порада "Чи бути здоровим — вирішуєш ти!"

Бажаємо всім бути здоровими й життєрадісними!

Книги на цю тему можна почитати в онлайн http://vivat-publishing.com/knygy/azbuka-zdorov-ya/

 


Читаємо в онлайн Ганс Крістіан Андерсен

Читаємо в онлайн
Читаємо в онлайн

У всіх країн і народів королем  Міжнародного дня дитячої книги вважається Ганс Крістіан Андерсен. Чарівному казкарю належать романи, п’єси, вірші, проте в літературі він залишився перш за все як автор казок та історій, що склали 24 збірки, виданих в 1835–1872.

 


Читаємо в онлайн
Читаємо в онлайн

Наталя Забіла — улюблена українська письменниця усіх малюків України. Її цікаві вірші, казки, оповідання знають всі діти. Впродовж усього творчого життя вона сповідувала один принцип: для дітей треба писати так само добре, як і для дорослих, і навіть ще краще. Саме тому книжки письменниці й донині читають, знають і люблять.

Майже всі книги Наталі Забіли написані для юних читачів, але і старше покоління із задоволенням читає-перечитує її чудові твори.

 

Читаємо в онлайн  https://bit.ly/3aGHoyc  

  

 


Міжнародний день дитячої книги — свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається щороку (починаючи з 1967) 2 квітня — в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.
Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.Зазвичай до цього дня у багатьох країнах приурочують проведення тижня дитячої та юнацької книги. Проводять ранки, конкурси, виставки, конференції і фестивалі, присвячені найкращим книгам світу. Програми яскраві, розважальні, такі, що запам’ятовуються. Традиційно з нагоди свята представники IBBY організовують в школах різних країн урочисті заходи для дітей, зустрічі з авторами і ілюстраторами, конкурси на найкращий твір тощо. І скрізь, у всіх країн і народів королем свята вважається Андерсен. Чарівному казкарю Андерсену належать романи, п’єси, вірші, проте в літературі він залишився перш за все як автор казок та історій, що склали 24 збірки, виданих в 1835–1872. Світову славу Андерсену принесли його казки, в яких поєднується романтика і реалізм, фантазія та гумор і сатира. Біографія Андерсена теж нагадує казку, особливо якщо з довірою поставитися до його розповіді про себе в двох великих мемуарних нарисах «Казка мого життя».

https://goo-gl.su/ian0nT 


Карантин

Карантин

Починаймо рідне слово зі сторінки «Кобзаря»

Напередодні Шевченківських днів в НВК № 14 з учнями 9 класу відбувся фаворит книга «Починаймо рідне слово зі сторінки «Кобзаря». Цю безсмертну книгу читали ще сучасники великого «Кобзаря», потім їхні діти, внуки й правнуки, тобто наші прадіди, діди та батьки, сьогодні в «Кобзар» вчитуємося ми. Бібліотекарки розповіли історію написання «Кобзаря», діти читали вірші Т. Г. Шевченка, відповідали на питання літературної вікторини: «Найкращий знавець життя і творчості Т. Г. Шевченка», взяли участь в інсценівці уривка поеми «Наймичка».

Діти активно залучились до заходу, для юного читача «Кобзар» став улюбленою книгою. Він навчає пізнавати життя, історію рідного краю, виховує любов до трудової людини й ненависть до її ворогів.


До мови серцем доторкнись

Мова — це безцінний дар, який треба шанувати, як батька і матір, родину і батьківщину, так напередодні свята Міжнародного дня рідної мови, в НВК № 13 з семикласниками відбулася літературно — інформаційна мандрівка «До мови серцем доторкнись». Мандрівка складалася з 5 зупинок: «Історія мови», «Кобзареве слово – вічне», «Народні символи України», «Мовний калейдоскоп», «Повага до мови – повага до народу». Бібліотекар розповіла про історію свята, діти змагалися хто більше знає приказок та прислів'їв про мову, про українське слово, змагалися в скоромовках, декламували вірші присвячені рідній мові, зіграли в гру «Хто загадку відгадає, логіку той гарну має» та гра «Не заблукай до старості у суржиковому лісі».

Мандрівка відбулася весело та невимушено, спільно обговорили, хто ми є, що ми любимо, що повинні берегти, що українська мова — наш скарб, без якого

не існуватиме народ, не буде України.


Янголи Небесної Сотні

До дня вшанування трагічних подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року у бібліотеці організована документальна виставка "Янголи Небесної Сотні".

Матеріали виставки подані у двох розділах: ”Тернистий шлях до Європи ”,

 ”Лицарі Небесної Сотні ”.

Також біля тематичної полиці «Гордість і слава Поділля» пройшла інформхвилинка, де діти вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.


Книгоманія – 2020

17 лютого у бібліотеці відбувся І етап конкурсу «Книгоманії-2020». У конкурсі взяли участь кращі книгомани різних шкіл 6-7 класів, які люблять читати. Під час заходу книгомани познайомилися, взяли участь у літературних конкурсах та відповіли на запитання тестів, розповіли про себе та мали можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх літературних уподобаннях та подискутували про улюблені книжки. Вельмишановне журі обрало переможців, які здобули титул «Суперчитач бібліотеки». Ними стали учениця 7 класу НВК № 9 - Якубова Юлія, учень 6 класу НВК № 9 – Студенець Іван, учениця 7 класу НВК № 9 – Цупріян Віра, учениця 6 класу  ЗОШ № 15 – Постой Анна.                          Найкращі читачі були нагороджені дипломами, а інші діти – сертифікатами участі у конкурсі. Всі отримали невеличкі подарунки та солодощі. Бажаємо нашим «Суперчитачам»

перемоги у 2 етапі конкурсу!

 


Війна відгриміла та пам'ять жива

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у бібліотеці представлена виставка-пам’ять 

«Війна відгриміла та пам'ять жива».

Виставка знайомить користувачів бібліотеки з трагічними сторінками історії. У представлених матеріалах спогади «афганців», проблеми фізичної та моральної реабілітації воїнів, поеми та вірші, присвячені подіям  Афганської війни.

До уваги відвідувачів бібліотеки представлені буклети учасників бойових дій – наших земляків, що загинули на Афганській землі.

Афганська війна – це не тільки трагедія. Це ще доблесть і мужність людей, які побували в епіцентрі кривавого конфлікту, а також – застереження на майбутнє. Важливо зберегти пам’ять про ті події, вклонитися тим людям, які не повернулися з війни, виконуючи

свій обов’язок перед Батьківщиною.