Завальнюк О.М. Кам'янець-Подільський: Історико-популярний нарис/ О.М.Завальнюк, О.Б.Комарницький.- Кам'янець-Подільський: Абетка-Нова, 2001.- 120с.- ISBN 966-7988-30-9
Розглядаються основні моменти розвитку Кам'янця-Подільського — одного із найбільш відомих в Україні культурних центрів минулих епох і акцентується увага на пам'ятках XVII-XX ст., які складають цінний історико-архітектурний комплекс заповідного Старого міста.
Розрахована на кам'янчан, всіх, хто цікавиться історією міст України.
Вулицями нашого міста : Реком. бібліогр. покажч. для широкого кола читачів /Кам’янець – Подільська міська ЦБС; Уклад. Г.Кульчицька .- Кам’янець – Подільський, 2009.-136с.
Краще зрозуміти історію міста Кам'янця-Подільського Вам допоможе цей бібліографічний покажчик .
У покажчику висвітлено історію кожної вулиці
Кам’янця - Подільського від давніх часів до наших днів .
Бібліографічний покажчик розрахований для старшокласників та широкого загалу населення міста.
Хмельниччина справжня. Фотокнига.-Хмельницький:Поліграфіст-2,2007.-156с.
Фотокнига "Хмельниччина справжня", видання якої приурочене до 70-річчя утворення Хмельницької області, - це своєрідне вікно в історію та сьогодення надзвичайно цікавого і мальовничого краю. Знайомство з подіями, що визначали його долю, з історичними та архітектурними пам'ятками, що пережили століття, з людьми, що мешкали тут колись і живуть на Хмельниччині тепер, допоможуть читачам відкрити чи глибше пізнати маленьку часточку великої України.
Ганаба, Світлана Олександрівна.
Моє місто - Кам'янець-Подільський [Текст] : навч. посіб. для уч. 6-7 кл. / С. О. Ганаба. - Кам'янець-Подільський : Аксіома, 2004. - 192 с.: іл. - Бібліогр.: с. 184-185. - ISBN 966-8642-04-x
У посібнику висвітлено історію Кам'янця-Подільського. Пропонований матеріал рекомендовано до використання у 5-9 класах загальноосвітніх навчальнихзакладів міста Кам'янця-Подільського та району згідно програми "Історія України. Всесвітня історія. Програми для загальноосвітніх навчальнихзакладів", теми "Наш край", затвердженої Міністерством освіти і науки України (лист №1/11-6611 від 23.12.2004р.). При підготовці посібника використано й узагальнено дослідження краєзнавців та істориків. Для учнів шкіл, гімназій, всіх, хто цікавиться історією краю.
Крамар С.І. Місто Кам’янець на Поділлі у XIV-XVIII століттях: магдебурзьке право, судочинство та самоврядування громад:[ історико-правовий нарис]/С.І. Крамар. – Кам’янець-Подільський: ПП. "Медобори – 2006”, 2010. – 336 с.: іл.
Дане науково-популярне видання впорядковує розмаїття інформації про становлення адміністративного та судового устрою Кам’янця-Подільського,особливості здійснення судочинства та застосування правових норм у цьому подільському місті в XIV-XVIII століттях.
Пламеницька О. Камянець-Подільський/О.Пламеницька.-К.:Абрис,2004.-256с.іл.(Серія «Малі історичні міста України»)
Відомий фахівець Ольга Пламеницька подає своє концептуальне бачення історичного розвитку Кам’янця-Подільського – славетної столиці Поділля.
Автор розповідає про відому і незнану архітектурно-містобудовну спадщину Національного історико-архітектурного заповідника Кам’янець, номінованої до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Для істориків, мистецтвознавців, архітекторів, краєзнавців, широкого кола поціновувачів української минувшини.
Ганаба С.О. Місто Кам’янець-Подільський/С.О.Ганаба.-Кам’янець-Подільський: ФОП Сисин О.В.,2011.-188с.
У посібнику висвітлено історію Кам’янця-Подільського, дослідниками краєзнавцями та істориками. Для учнів шкіл, гімназій, всіх,хто цікавиться історією краю.